WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Hakkımızda

 
Türkiye'nin en büyük ve en çok sevilen  Naturkidz.com e-ticaret sitesine hoş geldiniz! 
                          

Garanti Tasarim Tic. San. Ltd Şti. 1980 yılında Adana Mobilyacılar Sitesi’nde başlangıçta genel ahşap işleri üzerine kurulmuştur.
Birçok toptan ve perakende işe başarıyla imza atmış olup 2.500m2’lik kapalı üretim tesisinde, kendi alanında uzman ve tecrübeli personeli ile faaliyet göstermektedir.
40 yılı aşkın süredir dünyadaki gelişmelere paralel ilerleyip, gelişen teknolojiyi üretime adapte etmektedir. Tasarım konusunda da müşterilerin zevklerine ve piyasanın beklentilerine cevap verebilmektedir.
Garanti Tasarim yılların deneyiminin verdiği birikimle birçok farklı projeyi tamamlayabilmiştir. Okullar, hastaneler, oteller, ofisler ve konutlar gibi farklı konseptlerin anahtar teslim tüm ahşap ihtiyaçlarını teslim eden firmamız GTM Banyo markası ile banyo mobilyaları üretmekte olup, Naturkiz markası ile doğal ahşap çocuk mobilya ve çocuk oyuncakları üretimi konusunda da tecrübesinin verdiği güçle hızla büyümektedir.  
Son yıllarda özellikle Avrupa pazarında yer almayı başarabilen Garanti Tasarım Uluslararası pazarda da adında söz ettirmeyi başarmıştır                                                                                                                     
 
Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz                                                                 
 
iyi alışverişler dileriz.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.