WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Kredi Kartı Güvenliği

Sitemizde Kredi Kartları Güvenliği :


www.naturkidz.com ,sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. www.naturkidz.com 'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir , bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. www.naturkidz.com Geotrust sertifikalıdır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Geotrust tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

Online Alışverişlerde Kredi Kartı Güvenliği :
 
Kredi kartı bilgileri tahmin edilenin aksine internet üzerinden yapılan alıverişlerden ziyade fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli davranın,kredi kartı numaranızı,son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) başkalarına vermeyin.Çalıntı kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekarlara karşı önlemler alan e-alışveriş siteleri bu sahtekarları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibi ile iletişime geçmektedirler.Ekstreniz elinize geçtiğinde gerçek dışı harcamalarla ilgili firmalarla iletişime geçin.
 
 
Sistem ve Bilgilerin Kayıt Edilmesi :
 
www.naturkidz.com üzerinden Kredi kartı ile alışveriş yapılan tüm alışverişlerde karşı bilgisayarın ip adresi kayıt altına alınarak herhangi bir sahtekarlık durumunda Cumhuriyet savcılığına suç duyurusu bulunularak o gün ve saatteki ip adresi türk telekom kayıtlarından tespit edilerek sorumlusu hakkında yasal işlem yapılacaktır..
 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.